Cvičení pro ženy každého věku

 

Úterý 19.00 – 20.00hod. ( trenérka Radka )
Cvičení je zaměřené na lehké posilování, bodystyling, prvky cvičení TABATA, relaxační, rehabilitační cvičení, strečink, cvičení s pomůckami. Vede k vyšší svalové rovnováze, podporuje rovnoměrné zatížení, snižuje pravděpodobnost úrazu, zpevňují se vazy a stabilizují klouby.
Závěrečné protažení, uvolnění.

Čtvrtek 19.00 – 20.00hod.( trenérka Radka )
Cvičení na velkých míčích, jedná se o silové cvičení možné v každém věku. Cvičení i posilování Vám může sloužit v závislosti do Vašeho individuálního cíle, buď na upevnění vašeho zdravotního stavu, zvýšení celkové výkonnosti a síly nebo na body shaping,( napnutí svalů, zvětšení svalové hmoty, redukce tukové hmoty a snížení váhy).
Díky udržení tepové frekvence na vyšší úrovni během celého cvičení podporuje činnost kardiovaskulárního systému a povzbuzuje metabolismus.

Cena
80,-kč pravidelné cvičení
90,-kč jednorázové cvičení minimálně musí cvičit 3ženy), jinak hodina odpadá

Sebou
sportovní oblečení, pevná obuv, dostatek tekutin, ručník a dobrou náladu a chuť cvičit, na hodiny je možnost chodit o 15min.dříve – připravit se - převléknout

Zacvičíte si v příjemném prostředí a kolektivu žen, vždy pod dozorem školené trenérky, cvičení realizujte do míry svého zdravotního stavu
Obtížnost jednotlivých cviků je přizpůsobena ženám každého věku
Na začátek se zahřejeme, vlastní cvičení, závěr je vždy o důkladném protažení
Zaměříme se na všechny svalové i problémové partie .

Kontakt
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
739 505 714
Radka - úterý a čtvrtek od 19:00 hodin

Těší se Radka

 
Banner