DÁRKOVÝ POUKAZ
KOSMETIKA - PÉČE O PLEŤ
KRÁLOVSKÁ BYLINNÁ MASÁŽ
KADEŘNICTVÍ
PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ
PÉČE O ŘASY
previous arrow
next arrow
Slider

Studio Kapa vzniklo v roce 1995 a patří tak ke kosmetickým salónům s nejdelší historií v regionu Teplicka.
Krédem zakladatelky a majitelky Kateřiny Uhříkové je od počátku poskytování seriózní péče, kdy staví na profesionální zkušenost, podpořené kvalitní kosmetikou.

Studio Kapa používá profesionální kosmetiku francouzské firmy Biologique Recherche.

Neslibujeme zázraky, ale efektivní výsledky s použitím kvalitní kosmetiky s vysoce koncentrovanými přísadami zahrnující osvědčené přírodní výtažky, které zajišťují maximální efektivitu říká Kateřina Uhříková.

Po počátečním působení v menších prostorách v Teplicích se studio Kapa přestěhovalo v roce 2006 do Sovovy ulice, která lépe vyhovuje potřebám studia a umožnila rovněž dynamičtější rozvoj. Díky tomu došlo nejen k rozšíření stávajících služeb, ale také klientům mohly být nabídnuty služby nové.

V současné době je pod hlavičkou Studia Kapa nabízena kompletní škála služeb kosmetiky, péče o tělo, pravé thajské masáže, manikúra, pedikúra, prodlužování řas, permanentní make-up, solárium, kadeřnictví a nově i dvě varianty aktivní zóny cvičení - Pilates s Andreou Kloboučkovou a cvičení pro zrálé dámy.

Trend doplňování vhodných a žádaných služeb bychom rádi zachovali i do budoucna, abychom tak nejen našim stálým, ale také potenciálním klientkám, dokázali vždy nabídnout komplexní péči, oddech a regeneraci potřebných sil.

Budeme Vás informovat pravidelně na těchto stránkách o sezónní péči, ošetření, trendech a zároveň o navazujících akcích a novinkách, které připravuje Studio Kapa pro Vaše potěšení a příjemný pocit...

Studio Kapa si velmi váží ocenění
"Salón roku" 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007,  "Profesionál roku" 2008, 2009, 2011, 2012 "Finalista TOP Beauty Salón ČR a SR 2010".

Naše motto: "Profi přístup v profi prostředí"

                                                                                                      Vaše Kateřina Uhříková