KOSMETIKA

Profesionální ošetření - péče o pleť

Beauty institut Biologique Recherche, včetně STUDIA KAPA, se snaží porozumět potřebám pleti, přizpůsobit ošetření jejím aktuálním stavům a docílit tak stálého zlepšení a krásné zdravé pleti. Profesionální program péče o pleť Biologique Recherche obsahuje sedm fází, během kterých jste rozmazlováni pod dohledem školených profesionálů, kteří komunikují s vaší pletí, a ve své podstatě i s vámi samotnými.

  • Diagnostika pleti : Metodologie Biologique Recherche spočívá na základech různých systémů analýzy, diagnostiky a postupů, takže zvolené produkty a ošetření jsou vždy v souladu s vaším Skin Instant©.
  • Individuální a osobní kosmetické zhodnocení epidermis
  • Okamžik relaxace zahrnující… masáž a odstranění make-upu pomocí čistícího mléka
  • Příprava pleti : aplikace Lotion P50, eliminace nečistot s respektem na přirozené pH epidermis
  • Aplikace masky, která zajistí přípravu epidermis a celkovou stimulaci pleti
  • Remodeling Face: kombinace 3 proudů použitých ke zlepšení objemu a celkovému rozzáření pleti./lifting/
  • Speciální mix čistých autentických sér připravených kosmetičkou výhradně pro potřeby vaší pleti
  • Závěrečná fáze : každá podle potřeby pleti. Aplikací krémů a závěrečných sér Biologique Recherche obsahujících botanické a mořské aktivní ingredience, dochází k prodloužení efektu a optimalizaci ošetření

Skin Instant© Lab

První fáze metodologie Biologique Recherche zahrnuje jedinečný diagnostický přístroj, který určí váš Skin Instant©. Skin Instant© Lab se skládá z 5 měřících sond (hydratace, tranzepidermální ztráta vody, elasticita, pigmentace, kožní maz) připojených k počítači s exkluzivně vyvinutým diagnosticko-analytickým softwarem Biologique Recherche. Na základě odborné dermo-kosmetické analýzy a objektivních měření Skin Instant© Lab – vycházející z databáze Biologique Recherche – nabízí výběr produktů a ošetření Biologique Recherche, která perfektně odpovídají každému Skin Instant©.

VisioLab©

Nástrojem, který skvěle doplňuje Skin Instant© Lab je přístroj VisioLab© – exaktně fotografuje obličej ve vysokém rozlišení a pak analyzuje jednotlivé komponenty. Výsledky se vypočítávají v reálném čase, kosmetička je tedy může okamžitě interpretovat. Může přesně vyladit doporučení produktů a ošetření v salónu a přizpůsobit je tak, aby perfektně odpovídaly Skin Instant©.

Péče o pleť

ZÁKLADNÍ PÉČE 1500,-
SOIN BIOVECTEUR MARINE 1800,-
C.V.S. LIFT 2500,-
SOIN RESTRUCTURANTE LISSANT 2500,-
LOTION MC 110 2450,-
BOOSTER VIP 2500,-
PEELING ACIDES de FRUITS 1800,-
MASKA EXFOLIANT P50 VISAGE 1800,-
+DOPLŇUJÍCÍ PRODUKTY  K OŠETŘENÍ

“Stav pokožky je naším odrazem; není konzistentní, ale mění se v průběhu dne, života. Každý má jiný Skin Instant©. Metodologie Biologique Recherche ošetřuje epidermis každého způsobem přizpůsobeným na míru.”

Dr. Philippe Allouche