THAJSKÉ MASÁŽE

THAJSKÁ MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Thajská masáž zad a šíje je souborem účinných technik, pomáhajících při bolestech zad a šíje.
Kombinací olejové masáže a akupresurních technik dojde k odstranění blokád a uvolnění napětí.

Masáž zad a šíje lze doporučit opravdu každému. Těžko se najde někdo, koho by záda nebolela. Zvláště indikovanou skupinou jsou však lidé se sedavým zaměstnáním u počítače nebo za volantem.

KRÁLOVSKÁ BYLINNÁ MASÁŽ

Královská bylinná masáž je kombinací tradiční thajské masáže, olejové masáže a přikládání speciálních horkých bylinných váčků, naplněných bylinkami podle starých receptur.

Plátěné váčky, naplněné směsí bylin, se nahřejí v parní lázni a přikládají na místa, kde se hromadí stres a napětí. Bylinky napomáhají uvolnění a odbourání stresu, teplo připraví ztuhlé a bolavé svaly na následující masáž.

THAJSKÁ OLEJOVÁ AROMA MASÁŽ

Thajská olejová aromaterapeutická masáž je mírnější formou thajské masáže, užívá se olejů a třecích hmatů v kombinaci s akupresurními tlaky.

Masáž přináší uvolnění svalového napětí celého těla a relaxaci při vůni exotických silic z masážních olejů. Na výběr mnoho vůní rozličných typů, např: citrusově svěží Bergamot, relaxační Levanduli, exotické vůně thajských květů Rachawadee a Moke flower, a další.

HISTORIE

Kořeny thajské masáže sahají, podle obvyklých zdrojů, cca 2500 let před náš letopočet, tedy do doby, kdy žil Gautama Buddha.

Za zakladatele thajské masáže je považován severoindický lékař Jivaka Kumar Bhaccha (thajsky Shivago Komarpaj), Buddhův současník. Z Indie a ajurvédských základů byla masáž přenesena do Thajska, kde se z ní vyvinula dnes známá thajská masáž, neboli Nuat Boran.

Původně byla thajská masáž součástí léčebného systému tehdejší medicíny a praktikovala se pouze v buddhistických chrámech.
Dnes se obecně rozšířila. Vyučuje se nejen v chrámových školách, ale i v běžných masérských školách a stala se uznávanou metodou udržení dobrého zdraví. Praktikuje se v chrámech, ordinacích, lázních, masérských salonech, ale i v domovech běžných vesničanů.

Permanentní vstupné

  • 5 x 60min                            3100,-
  • 5 x 90min                            3900,-
  • 5 x 120min                          5500,-

PLATBA POUZE V HOTOVOSTI

Thajské masáže - ceník

Služba 60 minut 90 minut 120 minut
Thajská tradiční masáž 690,- 890,- 1090,-
Aroma Oil 790,- 990,- 1190,-
Královská (Herbal) 890,- 1090,- 1290,-
Masáž nohou 690,- 890,- 1090,-
Antistres 690,- 890,- 1090,-
Masáž zad a šíje 690,- 890,- 1090,-