MANIKÚRA

Ruce jsou pro každého součástí komunikace

Již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost.
Péče o ruce je téměř nezbytná.

Dlouhé nehty jsou znakem elegance, prodlužují krátké prsty a dodávají rukám pěstěný vzhled. Umělé nehty vydrží neomezenou dobu, za předpokladu pravidelného doplňování. Tato doba je individuální, pohybuje se v rozmezí 3 až 6-ti týdnů. Jsou až 30 x pevnější než nehty vlastní – přírodní.

Umělé nehty nabízejí i jedinečnou pomoc při odvykání okusování nehtů vlastních.
Pravidelná manikúra nám pomůže zachovávat ruce i nehty stále krásné, upravené a ve skvělé kondici. Ruce jsou důležitou součástí našeho těla, z toho důvodu bychom na ně neměli zapomínat a měli jim věnovat potřebnou péči.
Naše ruce jsou nejvíce zatěžovány vnějšími vlivy – jako např. při každém kontaktu s vodou a mycími prostředky dochází k vysoušení pokožky rukou i nehtů.

Manikúra

Kouzelné slovo, které pochází z latiny a dá se přeložit jako “pěstění rukou” a vyvolává v nás představu perfektních, krásně upravených rukou a nehtů.

Dopřejte si ten pocit krásných a upravených rukou, bez zlámaných, okousaných a roztřepených nehtů. Nezapomínejte, že ruce jsou vždy a všude vidět a jsou vaší vizitkou, nejen zdraví ale také čistoty a upravenosti. Nabízíme komplexní péči o ruce a nehty. Vašim rukám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky. Vaše nehty budou, při správné a odborné péči, vaší kladnou vizitkou.
Svěřte tuto péči, manikúru – profesionálům.

SpaRitual®

Tyto pečující produkty se vyznačují tím, že neobsahují chemické složky. Nabízí první řadu luxusních veganských laků na nehty bez DBP, formaldehydu a toluenu 5-13 Free. Klasický, unikátní složení, které přináší bezchybnou manikúru z pohodlí vašeho domova, tento lak má rychleschnoucí povrch, který pokryje vaše nehty několika tahy jeho speciálně navrženého štětečku pro snadnou aplikaci lak.

Ceník - Vladimíra Švehlová

Služba Cena v Kč
Nové nehty lepené 810,-
Gelové prodloužení 910,-
Doplnění 520,-
Gellak 440,-

Ceník - Petra Andršová

Služba Cena v Kč
Manikúra SpaRitual 380,-
Manikúra P.Shine 380,-
Shellac CND 500,-